Виробництво тентів

Професійне виробництво тентів. У наш час виробництво тентів і тентових конструкцій набуває великих  масштабів. Наша компанія пропонує повний комплекс послуг по розробці, виготовленню та монтажу металлотентових конструкцій, штор і завіс ПВХ, тентів і чохлів на автомобілі і човни. Ці вироби призначені для захисту транспортних засобів, торгових точок, товарів, концертних майданчиків, людей від впливу несприятливих умов зовнішнього середовища – дощу, сонця, вітру, снігу та інших атмосферних явищ. Також пропонуємо послуги з нанесення Вашої реклами на тенти: друк логотипів, тексту, зображень. Замовляючи у нас, Ви купуєте продукцію найвищої якості, яку можна експлуатувати при будь-яких погодних умовах.

Тенти на автомобільну техніку


Головною вимогою до автомобільних тентів є – довговічність, адже необхідно забезпечити збереження вантажу  або захист людей від опадів, сонця, забруднення і т.п. Саме від цієї функції ми і відштовхуємося в виготовленні тентів на автомобілі, ну і, звичайно ж, функціональність і зовнішній вигляд. Ми використовуємо виключно якісні тентові тканини і фурнітури, винятком може бути тільки бажання замовника максимально знизити ціну.
Тентовані автомобілі широко поширені повсюдно і найбільш затребуваними в Україні є тенти на напівпричепи і Газелі (вантажні автомобілі ГАЗ). Тенти на вантажні автомобілі та причепи завжди виготовляються з посиленнями (додатковими проварити тентової тканиною) в місцях зіткнення тенту і каркаса. Достатньою вважається щільність тентової тканини 650 гр / м.кв., При чому саме для автомобільних тентів ми рекомендуємо матеріал німецького виробника Mehler, але за бажанням замовника можливо використання як більш доступних варіантів бельгійської або китайської, так і тканини більшої щільності 900 гр / м. кв.
Наша особливість – це виготовлення тентів на стандартні Газелі (ГАЗ 3302, 33023; 2.5м, 3м і 4 м) дистанційно. Вам необов’язково приїжджати до нас, якщо у вас стандартна модель тентованою Газелі і каркас не змінювали. Ми виготовимо тент за заводськими лекалами, і він буде в точності повторювати оригінальний, але з набагато кращих матеріалів. Ми пропонуємо послугу друку на тенті (транспортна реклама), що допоможе вам отримати подвійну вигоду – обзавестися новим тентом на автомобіль, вантажний або легковий причіп, і прорекламувати свою діяльність.
Ми також виготовляємо тенти на автомобілі з відкритим верхом і кабріолети, забезпечуємо ремонт.

Тенти на водну техніку

Як ми відзначили за довгий час своєї діяльності, власників водного транспорту турбує не тільки функціональна сторона питання, а й бажання виділитися на тлі інших. Ми з радістю готові підіграти нашим замовникам в їх прагненні – наші майстри не тільки виготовлять якісний і надійний ходової або транспортувальний чохол на моторний човен або катер, яхту або будь-які інші водні засоби, але і врахують побажання усіх власників.
На день сьогоднішній у нас розрізняють всього кілька функціональних відмінностей в типах тентів на човни та катери – це ходовий і транспортувальний тент (за фактом видів тенту набагато більше). Тент ходової розрахований на використання під час користування човном – рибалка, подорож, відпочинок. Транспортувальний тент використовується, як видно з назви, для транспортування вашого водного кошти. До транспортувальним тент часто відносять стоянкові і тентовку кокпіта, хоча це невірно – деталі ви можете дізнатися у наших фахівців. Всі типи тентів можна розділити на шиті з човнових (яхтових) тканин і виготовлені з тентової тканини ПВХ, які мають свої переваги.

ПВХ штори, завіси, м’які вікна

Полотна з тентових матеріалів, які сьогодні використовуються в багатьох сферах промислової і побутової індустрії і, правильних назв яких, багато людей так і не знають. В такому випадку, хто, як не компанія «Гранд статус груп» допоможе вам у всьому розібратися, тож.
Прозорі штори ПВХ – прозора плівка ПВХ в окантовці з технічної тентової тканини ПВХ різного кольору. Як правило, використовується плівка товщиною 0,5 міліметрів, країна виробник – Японія, Іспанія, Китай; і тканину ПВХ щільність 630-650 гр / м.кв виробництво Німеччини, Іспанії, Бельгії, Китаю.
М’які вікна ПВХ – точно те ж саме, що і прозорі штори ПВХ, і светопрозрачная плекна (так називають в Білорусі), захисні або вуличні штори (так називають в РФ), ветроупорні залежність (Болгарія) і т.д.
Непрозорі штори ПВХ – теж що і прозорі штори, але без плівки, виготовлені з тканини ПВХ різних кольорів і служать для захисту альтанок, веранд, терас, балконів, літніх кафе від опадів, вітру, пилу, холоду, комах і іншої дрібної живності.
Завіси ПВХ – прозорі або непрозорі штори ПВХ для складів, теплиць, автомийок і т.п. Як правило, кріпляться на тросі у верхній частині, що дозволяє їх відсувати в бік. Служать для зонування приміщень з різними цілями – мікроклімат, рівень забрудненості, маркування.
Термоштори – стрічкові штори, виготовлені зі спеціальної ПВХ плівки товщиною 3 мм і фіксуються на особливу фурнітуру (гачки і кільця під стрічки).
Окремо про тентової фурнітури – істотна частка тентового виробництва, яка впливає на всі частини процесу – закупівля, складність виготовлення, особливості монтажу і, звичайно ж, підсумкова вартість виробу!
Будь-яка тентовая фурнітура має свої переваги і недоліки:
– Основним варіантів фіксації штор ПВХ є скоба-люверс-ремінь – висмикуєте ремінь з скоб і люверсів, звертаєте штору (м’яке вікно, завісу) в рулон і кріпите її у верхній частині спеціальним ременем за спеціальний гачок. Це найбільш економічно доступний і довговічний спосіб;
– Поворотні скоби або окремі ремінці – красиво, зручно, істотно дорожчі;
– Блискавки (змійки) – дуже комфортно у використанні (швидке відкриття / закриття), дорожче і суттєво не так довговічне у використанні;
– Магніти, липучки – простота у використанні, істотно менший рівень фіксації.
Вибір завжди за клієнтом, ведіть справи з професіоналами і ми не дозволимо вам помилитися!

Пошиття і ремонт швейної продукції

Компанія володіє своїм швейним цехом, де досвідчені майстри з пошиття втілюють в життя ваші запити в їх самих нестандартних формах. Найбільш поширеними замовленнями на пошиття є: чохли на меблі, стільці, дивани, крісла, столи; тенти на різну техніку та обладнання; сумки для інвентарю та інструменту; пошиття штор і маркіз в ресторани і кафе; шиті рекламні стійки, огорожі, навіси для саду і дачі; обшивка садової гойдалки і багато інших досить стандартні швейні вироби. Трапляються і особливі завдання – чохли на скульптури і статуї, картини, музичні інструменти, килими та інші речі, які вимагають творчого підходу і майстерності.
При пошитті чохлів важливо розуміти призначення цього виробу, адже від цього залежить вибір матеріалів, складність роботи і, відповідно, ціна. Якщо ви вирішили замовити чохол на улюблене крісло, то такий виріб може захищати елементарно від пилу на час переїзду чи ремонту, наприклад, а може від дряпання оббивки вашим улюбленим тваринам і до того ж чохол повинен мати гарний привабливий вигляд. Оцінюючи весь фронт робіт і всі умови, ми готові вам запропонувати найбільш вигідний варіант.

Роботи по металу

Тентове виробництво дуже тісно пов’язано з роботами по металу – це виготовлення різних металоконструкцій: метало-каркаси для кузовів автомобілів, щити рекламні, метало-каркаси зовнішньої реклами, штендера, ремонт кузовних деталей, каркаси і дуги для човнових тентів, металеві рамки для складних варіантів монтажу штор ПВХ і ще більший асортимент зварних виробів і послуг зі зварювання.
Ми виконуємо роботи по металу, зварювальний робота в нашому зварювальному цеху, і на виїзді. Виготовляємо, встановлюємо і ремонтуємо вироби з металу: віконні решітки, на двері, балкони; огорожі зварні та ворота, сходи з металу; торгові, виставкові та рекламні споруди з металу, козирки і навіси розбірні та стаціонарні.
Найбільш пріоритетними напрямками робіт по металу є виготовлення каркасів для тентових виробів, таких як каркаси для тент автомобілів, Газелей, пікапів, метало-каркаси навісів і маркіз для ресторанів, кафе і літніх майданчиків, які в наслідку будуть обтягувати тентом або маркізними тканинами. Зварювання металоконструкцій з чермета, збірка з легких металів.
Ми здійснюємо весь спектр робіт – розробка та проектування конструкцій, закупівля металу, обробка, зварювання, покриття антикорозійними матеріалами, фарбування, монтаж, даємо гарантію!
Забезпечуємо обслуговування, реконструкцію, демонтаж старих конструкцій. Можемо виготовити виріб з матеріалів замовника. Пропонуємо послуги зварників на виїзді.

Реклама на тенті

Всі, хто володіє власним бізнесом, веде свою справу, управляє компанією ми пропонуємо рекламні послуги, а саме виготовлення тентової продукції з печаткою будь-яких текстів, зображень, фото, логотипів на тентових матеріалах (тканина ПВХ, банерна тканина, наметова і інші).
Власне ми виробляємо друк (широкоформат, трафарет, на плівці Oracal) на тентовому полотні і виготовляємо з цієї заготовки той продукт, який вам необхідний: транспортна реклама, банера на зовнішню рекламу, все що завгодно на тенті для Вашого розвитку!
Особливими замовленнями по друку для нас є друк в декорі ресторанів, кафе, клубів, адже це частина окремого великого напрямки каркасно-тентового виробництва. Ми готові запропонувати вам інтер’єрну (1380 точок на дюйм) і екстер’єрні (720 точок на дюйм) друк: друк логотипів, тексту, зображень на елементах внутрішнього декору – чохлів меблів, на шторах; друк на тенті навісу літнього майданчика, друк на прозорій плівці ПВХ, друк на м’яких вікнах для ресторану, друк на рюшах і фронтонах навісів і маркіз, і багато іншого. Якість друку і виробів гарантовано!
Рекламний друк на тенті користується великою популярністю на сьогоднішній день, особливо реклама на транспорті, адже замовляючи тент з печаткою на ваше авто. ви не тільки отримуєте виріб яке захищає, вашу власність і вантажі від несприятливих зовнішніх впливів, але і рекламує бізнес без будь-яких додаткових зусиль з вашого боку.

Тенти та  навіси для ресторанів

Ресторанний і готельний бізнес, можливо, найбільш швидко розвиваються і затребувані в Україні в наш час. У такій справі завжди важливий баланс якості та оперативності у виконанні завдань і це наша перевага. Ось чому ми так успішні в співробітництві з закладами відпочинку та дозвілля.
Ми робимо літні майданчики, навіси, маркізи на метало-каркасі, з використанням тентових і текстильних матеріалів у виготовленні і декорі.
Готові запропонувати весь спектр виробництва тентів і навісів на ресторани і кафе: проектування, дизайн, виготовлення та монтаж / демонтаж, ремонт та реконструкція.
Отже, ми виготовляємо: власне самі літні майданчики, навіси, маркізи, покриття тенту покрівлі; захисні штори ПВХ для утеплення і відвідувачі можуть ховатися від негоди; непрозорі штори ПВХ для захисту вашої власності від корозійних впливів навколишнього середовища і небажаних втручань сторонніх осіб; завіси ПВХ для зонування хоз.помещеній ресторанів; пошиття чохлів, штор та інших елементів декору; інтер’єрна та екстер’єрні тентовая і банерна друк.

Тенти для басейнів та водойм

Все більше людей в нашій країні можуть дозволити собі володіти домашнім басейном або ставком на дачній ділянці, озером в своєму маєтку. Зміст будь-яких водойм має на увазі якийсь догляд – ізоляцію витоку води, захист від зацвітання, та й просто поліпшення комфорту відпочинку в цих місцях.
Благо на сьогоднішній день ми маємо досить непоганий вибір необхідних матеріалів і устаткування на ринку України, а наші фахівці мають багаторічний досвід.
В основі можна виділити два напрямки – зміст водойм в літній і зимовий період, а детальніше в періоди їх прямого використання і періоди простою.
Весь необхідний спектр робіт з обслуговування вашої водної власності завжди рада надати наша компанія.