Гранд статус груп

ТОВ «Гранд Статус Груп» один з лідерів  галузі з організації дорожнього руху. За 14 років успішної роботи наші фахівці постійно вдосконалюють роботу і розширюють спектр пропонованих послуг по обладнанню та облаштування доріг відповідно до сучасних вимог забезпечення безпеки на дорогах. Основним пріоритетом компанії є своєчасне виконання своїх зобов’язань, гарантія якості продукції та послуг.
Про професійность рівня в сфері організації дорожнього руху свідчать розроблені нашими фахівцями найбільші проекти знаків індивідуального проектування (відповідно до вимог ДСТУ 4100-2002): Укргазбанк – 44, Прокредитбанк – 42, гіпермаркет «Реал» – 42 дорожніх рекламно-інформаційних знака.
Ми придбали довіру і завоювали авторитет у державних замовників: Апеляційний суд м.Києва, Управління ДАІ МВС України в м.Києві, Управління ДАІ МВС України в м Чернігові, Управління справами Апарату Верховної Ради України.
Також компанія “Гранд статус груп” виконує весь спектр послуг по формуванню в приміщеннях комфортного мікроклімату, продаж, монтаж та обслуговування побутових і промислових систем кондиціонування і вентиляції.
Визнане провідними світовими експертами використовується кліматичне обладнання разом з великим досвідом роботи в численних технічних рішеннях і професійним штатом співробітників дозволяє нам оперативно і якісно виконувати поставлені завдання.
По ряду критеріїв компанія “Гранд статус груп” має переваги в якості і оперативності виконуваних операцій, завдяки високій кваліфікації кожного співробітника як складової компанії.
Багаторічний досвід роботи в цій сфері і профільна підготовка наших фахівців дозволяє компанії проводити реалізацію складних проектів з встановлення кондиціонерів і систем вентиляції різних категорій і торгових марок провідних світових виробників кліматичної техніки: Ballu, Daikin, Mitsubishi Electric, Carrier, Mitsubishi Heavy, General Fujitsu, Dantex , General Climate, Hitachi, Gree, Olmo, Midea, Kentatsu, LG, Panasonic, Samsung, Toshiba.
Кращою рекомендацією організації є компанії, для яких були надані послуги:
logo