Кондиціонери та системи вентіляції

Компанія “Гранд Статус Груп” спеціалізується на наданні послуг у сфері кліматичного обладнання, а саме на реалізації, установці і обслуговуванні систем кондиціонування і вентиляції. Компанія працює з обладнанням найвідоміших світових виробників кліматичної техніки. Багаторічний досвід в цій сфері і профільна професійна підготовка наших фахівців дозволяє компанії проводити реалізацію складних проектів з встановлення кондиціонерів різних категорій і торгових марок провідних виробників кліматичної техніки: Daikin, Cooper & Hunter, Mitsubishi Electric, Olmo, Carrier, Mitsubishi Heavy, General Fujitsu, Dantex, General Climate, Hitachi, Gree, Midea, Ballu, LG, Panasonic, Samsung, Toshiba та ін.

Існує безліч кондиціонерів, різних за своїми параметрами: спліт-системи, мультиспліт-системи, мультизональні системи, настінні кондиціонери, віконні і мобільні, касетні і канальні, з функціями обігріву, очищення і іонізації повітря або ж без таких. Залежно від потужності, типу і виробника ціни на кондиціонери варіюються в досить широких діапазонах.

Але найпопулярнішими вважаються:

 1. Cплит-системи – компактні і естетичні системи кондиціонування, які складаються з двох блоків: зовнішнього і внутрішнього, з низьким класом енергоспоживання і набором додаткових функцій створять оптимальні кліматичні умови в приміщенні.
 2. Касетні і канальні кондиціонери частіше встановлюються на комерційних об’єктах – в торгових залах, розважальних, спортивних та офісних центрах. Більшість моделей цієї категорії кліматичного обладнання мають більш високу потужність, ніж настінні спліти. Особливості їх конструкції – внутрішні блоки і всі комунікації можна прокласти під фальшпотолком, що дозволяє встановлювати їх без шкоди для інтер’єру приміщень.
 3. Колонні кондиціонери з масивним внутрішнім блоком, який розміщується на підлозі, регулюють кліматичні показники в величезних за площею залах до 280 кв. м.
 4. Мультиспліт-системи мають принципову відмінність від всіх перерахованих вище. До зовнішнього блоку такої системи кондиціонування підключається декілька внутрішніх, що дозволяє кондиционировать більш як одну кімнату.

climat3

Монтаж кондиціонерів
Монтаж є найважливішим етапом в придбанні кліматичного обладнання. Від того як буде здійснено монтаж залежить збереження і довговічність роботи обладнання в майбутньому. Тому, до вибору монтажної бригади потрібно поставитися з усією відповідальністю. Кожен з наших монтажників є фахівцем високого класу, має великий досвід роботи і щорічно проходить професійну атестацію.

Найкраще, якщо монтаж і обладнання надається однією і тією ж компанією. Тоді компанія несе повну відповідальність, як за роботу обладнання, так і за якість установки. Однак в тому випадку, якщо Ви вже придбали кондиціонер, то наші монтажники здійснять монтаж вже придбаної техніки. На будь-який вид монтажу ми надаємо гарантію протягом одного року.

Сервісне обслуговування

Компанія “Гранд Статус Груп” проводить разове і абонементне обслуговування обладнання. Яке включає в себе:

 1. Чистку фільтрів і решітки конденсатора
 2. Перевірку герметичності траси
 3. Контроль рівня холодоагенту і його дозаправку в разі потреби.
  Не варто відкладати тех. обслуговування. Адже воно запобігає поломку і значно продовжує термін служби кондиціонера і систем вентиляції.

Ремонт кондиціонерів

Поломки, що виникають при несвоєчасному сервісному обслуговуванні, також допоможуть усунути фахівці нашої компанії.

Ми завжди готові виправити:

 1. Неякісний, непрофесійний монтаж кондиціонера
 2. Забруднення фільтрів внутрішнього блоку
 3. Установку кондиціонера зі свідомо недостатньою потужністю для даного приміщення
 4. Витік фреону
 5. Поломки, викликані позаштатними діями самого користувача
 6. Поломки, викликані порушеннями правил експлуатації кондиціонерів

Профілактика кондиціонерів

Мало хто з користувачів розуміє, що чистка кондиціонера є не просто обов’язковою процедурою, а й запорукою тривалого терміну служби обладнання, його якісного функціонування.

Чистити кондиціонер необхідно раз на рік. В іншому випадку кожен власник відразу зверне увагу на слабку ефективність його роботи, недостатнє охолодження повітряних потоків в приміщеннях. Крім того, несвоєчасна чистка кондиціонера призводить до його пошкоджень. Подібна необачність чревата додатковими і непотрібними витратами.

У зв’язку з цим, виробники обладнання та фахівці з обслуговування кондиціонерів рекомендують для підвищення терміну експлуатації, якісної роботи кондиціонерів, регулярно користуватися послугами сервісного обслуговування.

Наша компанія виконує сервісне обслуговування, строго дотримуючись усіх вимог і положення згідно з інструкцією по експлуатації кондиціонерів.